fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Millises välisriigis on lisaks USA-le mänginud nii Liis kui ka Kadi Kullerkann?

Liis Kullerkann, Julija Mõnnakmäe ja Kadi Kullerkann. | Foto: Tradehouse

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” selle nädala TeamShieldi küsimusmäng puudutab külas käinud õdesid Kadi ja Liis Kullerkannu.

Uurisime järgnevat: millises välisriigis on Kadi ja Liis lisaks USA-le veel mõlemad mänginud?

Vastuse saab saata järgmise nädala teisipäevani aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Silver Piirmets, kes teadis, et TalTech/Tradehouse on mänginud Eesti meistrivõistluste poolfinaalseerias otsustavat ehk kolmandat mängu kolm aastat järjest. Silver, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu seekordset saadet täispikkuses:

scroll to top