fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Mis on Soometsa ja Hollase parim koht üliõpilaste MM-il?

Heleene Hollas (vasakul) ja Liisa Soomets. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” võõrustas sel nädalal saates rannavõrkpallis rahvusvahelisele areenile pürgima asunud Liisa Soometsa ja Heleene Hollast.

TeamShieldi küsimusmängus uurisime seekord järgnevat: mis on Soometsa ja Hollase parim koht üliõpilaste MM-il ning kus see saavutati?

Vastuse saab saata aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu võitis Mihkel Mustmaa. Mihkel, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

scroll to top