TeamShieldi küsimusmäng | Mitu geimi mängitakse veel Tartu Bigbanki ja TalTechi veerandfinaalseerias?

Kas Curtis Stockton ja Tartu Bigbank tulevad kaotusseisust veel välja? | Foto: Riina Vals/SK Duo

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” seekordses küsimusmängus palusime kuulajatel teha ühe lihtsa ennustuse.

Küsisime: mitu geimi mängitakse veel Tartu Bigbanki ja TalTechi vahelises veerandfinaalseerias? Küsimus lähtub sellest, et avamängu võitis üllatuslikult TalTech 3:1.

Vastused saab saata kuni teise mängu alguseni ehk laupäeva õhtupoolikuni aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Meelis Nukki. Meelis, selleks, et eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame. Eriauhinna ehk võrkpallikohtuniku stardipaketi võitis aga Mario Printsmään.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.