fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Mitu tundi veetsid Tiisaar ja Nõlvak 2019. aastal lennukis?

Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak. | Foto: erakogu

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” seekordne küsimusmäng puudutab Eesti rannavõrkpallureid Kusti Nõlvakut ja Mart Tiisaart.

Uurime järgnevat: mitu tundi viibisid Mart ja Kusti 2019. aastal treeninglaagrite ja võistlusreisidega seoses lennukis? Küsitud on ühe inimese lennutunde.

Vastuse saab saata kuni uue nädala alguseni aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Lisandra Tatrik. Lisandra, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu seekordset saadet täispikkuses:

scroll to top