fbpx
Close

Teateid koondise laatsaretist: Allik audis, Tammearu ja Täht küsimärgi all

Eesti koondis kodusel EM-finaalturniiril. | Foto: volley.ee

Eesti koondis kaotas EM-i avamängus Lätile. Kohtumise järel langesid võimalike vigastuste tõttu mitme koondislase kohale murepilved. Mida on mängijate tervislikust seisundist täpsemalt teada?

Kolmapäevases mängus Lätiga kolmanda geimi alguses eduka rünnaku järgselt õnnetul kombel väljakule kukkunud Karli Alliku jaoks on kodune suurturniir lõppenud. 24-aastasel nurgaründajal on diagnoositud põlvekedra dislokatsioon (nihestus), millest paranemiseks kulub arstide sõnul vähemalt 3 kuud. Täpsematele uuringutele pole ta veel jõudnud, saamaks teada, kas nihestuse tagajärjel on ka teised koed kahjustada saanud. Igal juhul soovime Karlile edukat paranemist!

Kahjuks on koondisesuve jooksul südikat mängu näidanud Karli Alliku jaoks kodune suurturniir lõppenud. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Pärast seda, kui Allik oli kanderaamil väljakult eemale viidud, pidi keerulisel hetkel sekkuma oma suurturniiri debüüdil mängu 20-aastane Märt Tammearu. Uuel klubihooajal Belgiasse Roeselare Knacki ridadesse kuuluv Tammearu elas üle samuti ehmatuse, kui kukkus pärast rünnakut õnnetult käe peale. Tänaseks on teada, et Märdil on randmepõrutus, kuid õnneks on luud jäänud terveks. Võimalike sidemete kahjustuste osas veel selgus puudub.

Märt Tammearul õnneks luumurdu ei tuvastatud. | Foto: volley.ee

Tähelepanelik vollefänn kindlasti silmas, et ka Robert Täht vahetati neljandas geimis tagasi pingile. Mitmete vigastustega kimpus olnud nurgameest vaevas silmnähtavalt taas mingisugune tervisemure. Koondisest kinnitati, et Robi seis on sama, mis Lätiga mängu eel ehk vaadatakse jooksvalt, kuidas ta treenida või mängida saab.

Eesti koondis jätkab kuueliikmelises D-alagrupis kodust suurturniiri laupäeval ja pühapäeval, kohtudes mõlemal päeval kell 16 vastavalt Slovakkia ja Saksamaaga.

scroll to top