fbpx
Close

Tegevust alustas Võrkpall24.ee sõsarportaal Tennisnet.ee

Tennisnet.ee | Foto: Ekraanitõmmis

Võrkpall24.ee portaalil on hea meel teatada, et meie spordiportaalide gruppi on lisandunud uus veebilehekülg Tennisnet.ee. Nagu nimigi ütleb, on tegemist tennisesõpradele suunatud uudistekeskkonnaga, kust edaspidi saab selle haarava ja eestlaste jaoks ka südamelähedase mängu kohta ammutada tavapärasest detailsemat infot.

Tennisnet.ee peatoimetaja Toomas Kuuma sõnul pakutakse laiapõhjalist ülevaadet tennisemaailmas toimuvast, keskendudes peamiselt Eesti tippmängijate, seeniorite, noorte, aga ka harrastustennisistide tegemiste kajastamisele.

Kuum täpsustas: “Soovime lisaks tulemuste kajastamisele rääkida rohkem sellest, kuidas tulemuseni jõuti. Seetõttu oleme autoritena kaasanud nii praeguseid noori tippmängijaid, kogenud treenereid kui ka seenior-tennisiste.”

Tennisnet.ee on kohal suurematel kodustel turniiridel ja pakub ühtlasi sündmuste eelinfot ja järelkaja. Eraldi pööratakse tähelepanu treenerite nõuannetele ja nii laste kui ka täiskasvanute treenimisvõimaluste tutvustamisele.

Uus portaal loodab oma tegevusega kasvatada tennise populaarsust ning pakkuda olulist väljundit neile ettevõtetele, kes soovivad oma brändi siduda selle kuningliku alaga.

Tennisnet.ee kuulub Online Media tervise- ja spordiportaalide gruppi koos Korvpall24.ee, Jalgpall24.eeVõrkpall24.ee ja Käsipall24.ee lehega.

scroll to top