fbpx
Close

Tegutsemist alustab uus eestikeelne võrkpalliportaal

Karl Rinaldo | Foto: vorkpall24.ee

Võrkpall on kerkinud viimase kümnendi jooksul Eesti edukaimaks suureks pallimängualaks. Meie rahvusmeeskond paikneb tasemelt Euroopa kümne ja maailma kahekümne parema piirimail, samal ajal kui vähemalt viis eestlast alustavad uut hooaega Meistrite liiga põhiturniiril.

Võrkpall on saanud Eestile ja eestlastele kalliks spordialaks. Eelmise aasta Euroopa meistrivõistlustel Poolas oli sinilõvidele kaasa elamas mitu tuhat maarjamaalast ning juba eeloleval nädalavahetusel Riias peetavale EM-valikmängule Lätiga on pileti ostnud 1700 eestlast. Ometi on selge, et sügavam huvi võrkpalli vastu pole Eestis veel nii laialdane nagu suurte traditsioonidega korvpallil või ülemaailmsel esialal jalgpallil.

Nii paistiski olevat viimane aeg avada portaal, mille eesmärgiks on kajastada Eesti võrkpalli põhjalikumalt kui kunagi varem. Üritame leida üles huvitavad teemad ja inimesed, mis ja kes aitaksid ala tutvustada ja populariseerida. Loodame oma töös ka Teie, lugejate, pidevale tagasisidele ja vihjetele, et muuta pakutav sisu järjest paremaks. Kõik mõtted, soovitused ja koostööpakkumised on oodatud aadressile info@vorkpall24.ee.

Portaali põhirõhk on suunatud Credit24 Eesti ja Balti liigale, välisliigades mängivatele eestlastele ja rahvuskoondistele, ent kajastust leiavad ka naiste-, noorte-, ranna- ja rahvavõrkpall. Lisaks oleme loonud erinevad varia rubriigid, mis tutvustavad Eesti võrkpalli ja võrkpallureid uue nurga alt.

Karl Rinaldo,

Võrkpall24 peatoimetaja
karl@vorkpall24.ee


Hakka jälgima ka meie Facebooki lehte

[efb_likebox fanpage_url=”vorkpall24.ee” box_width=”” box_height=”” locale=”et_EE” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn” ]

scroll to top