fbpx
Close

Eesti meistri selgitavad tänavu Keel ja Ojamets ehk Pärnu ja Tartu!

Andrei Ojamets. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti meistrivõistluste teises poolfinaalis saatis edu oodatult Tartu Bigbanki, kes alistas mängudega 3:1 Rakvere Võrkpalliklubi. Neljas mäng võideti täna võõrsil kindlalt 3:0 (17, 14, 20).

Kui nädal aega tagasi Rakveres peetud seeria teises mängus suutis Andres Toode meeskond tartlastele tugevat vastupanu osutada ja mängu 3:2 võita, siis täna olid külalised selgelt paremad. Tartu ja ühtlasi kogu mängu resultatiivseimaks kerkis hiidlane Stefan Kaibald, kes kogus 14 punkti (+9). Samuel Walker lisas 13 (+10) ja Hindrek Pulk 9 punkti (+4).

Lääne-Virumaa klubile tõi Denis Losnikov 8 (+3) ja Joonas Popman 7 punkti (+3). Rakverelased suutsid Tartu suurepärase kaitse vastu realiseerida vaid 35 protsenti tõstetest.

Finaalis kohtuvad seega vanad sõbrad Andrei Ojamets ja Avo Keel, sest Tartu finaalivastane on Pärnu Võrkpalliklubi. Kui karikavõistluste poolfinaalis jäi tänavu peale Pärnu, siis Credit24 Meistriliigas oli samas faasis parem Tartu. Nelja võiduni peetav finaalseeria peaks Eesti võrkpalliliidu kodulehe andmetel algama 10. aprillil ehk orienteeruvalt kahe nädala pärast.

Pronksmedalisti asuvad aprillis kolme võiduni peetavas seerias selgitama aga Saaremaa ja Rakvere.

scroll to top