fbpx
Close

Telemängus kaks debüüti. Ellermaa: ilmselt on mul päris suur roll selles, millise koha Selver kevadel saab

Andres Toobal ja Tallinna Selver peavad pärast karikafinaali esimese mängu. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Täna õhtupoolikul võõrustab Pärnu Võrkpalliklubi Credit24 Balti liiga raames tiitlikaitsjat Tallinna Selverit. Kell 17 algavas telemängus jookseb mõlemas meeskonnas väljakule üks debütant.

Kui pärnakad palkasid sel nädalal 25-aastase ukrainlasest temporündaja Bohdan Mazenko, siis Selveriga liitus 28-aastane sidemängija Karel Ellermaa. Seitsmeaastase pausi järel meistriliigasse naasev Ellermaa sõnas Võrkpall24’le antud usutluses, et ei saanud Selverile ära öelda.

“Ütleme nii, et kui eelmistel aastatel on olnud sarnaseid kõnesid meistriliigast, siis olen otsustamisega oodanud kauem ja lõpuks “ei” öelnud. Aga nüüd tuli selline võistkond nagu Selver… Tegu pole Daugavpilsi ülikooliga. Ja hooaja lõpuni on jäänud kolm kuud, mis on minu jaoks ka paras aeg,” sõnas saarlane.

“Huvitav saab olema vaadata, mis variandid tekivad, kui selline võistkond antakse kätte. Et mis ma suudan teha mängujuhina. Ilmselt saab mul olema suur roll selles, millise koha võistkond kevadel teenib,” jätkas Ellermaa.

Lõpetuseks, kas Selver lõi esiliiga parimas meeskonnas Tallinna Ülikoolis mänginud Ellermaa rahaga oimetuks? “Käin tavatööl kindlasti edasi, aga kui suured võlad Selveril seoses minu palkamisega tekivad, seda veel täpsustame,” naljatles hoonete projekteerijana töötav mees.

Pärnu Võrkpalliklubi võimalik algkoosseis: sidemängija Richard Voogel, nurgaründajad Boriss Žuhhov ja Ivory Õuekallas, diagonaalründaja Markus Uuskari, temporündajad Toms Švans ja Bohdan Mazenko ning libero Silver Maar.

Tallinna Selver võimalik algkoosseis: sidemängija Karel Ellermaa, nurgaründajad Deniss Losnikov ja Oliver Orav, diagonaalründaja Timo Lõhmus, temporündajad Mihkel Varblane ja Marx Aru ning liberod Sten Vahtras ja Mathias Külvi.

Selver paikneb enne tänast tabelis kolmandal kohal ja võitleb TalTechiga veel teise koha eest, Pärnu heitleb hetkeseisuga pigem viienda koha eest.

Tabeliseis.
scroll to top