fbpx
Close

Teppan ja Pulk said sõpruskohtumistest nii võidurõõmu kui ka mänguaega

Renee Teppan sõprusmängus rünnakul. | Foto: Poitiers

Renee Teppani koduklubi Poitiers’ Stade Poitevin pidas neljapäeval sõprusmängu teise Prantsusmaa meistriliigaklubi Nantes Reze’ga ja teenis 3:0 (28, 22, 22) võidu. Võistkondade kokkuleppel peetud lisageimi Poitiers’ kaotas 24:26.

Poitiers’ tulemuslikem oli Gladstone Magalhaes de Jesus 18 punktiga (+12), Zouheir El Graoui lisas 17 punkti (+8). Diagonaalründaja kohal jagasid mänguaega Chizoba Neves Atu ja Renee Teppan, kes tõid kahe geimiga vastavalt 11 (+5) ja 8 punkti (+1). Chizoba realiseeris 18 tõstest 7 (39%) ja Teppan 20 tõstest 7 (35%). Chizoba lisas kontosse kaks blokipunkti ja kaks serviässa, Teppanilt seekord üks blokipunkt. Nantes Reze resultatiivseim oli Peter Michalovic 20 punktiga (+11).

Päev hiljem ehk eile sai Poitiers jagu madalama liiga klubist Saint-Jean-d’Illacist 4:0. Antud mängust statistikat ei tehtud, kuid ka selles kohtumises sai Teppan korralikult mänguaega.

Hindrek Pulga koduklubi Chaumont alistas eile kontrollmängus esiliiga liidri Nancy 3:1. Saarlasest diagonaalründaja sai kirja täismängu ja tegi korraliku esituse. Statistikat mängust ei tehtud. Meeskonna põhidiagonaal Julien Winkelmuller mängus ei osalenud, sest oli samal ajal võitmas Prantsusmaa koondisega OM-valikturniiri.

Prantsusmaa kõrgliigas läks Chaumont kuuajalisele pausile neljandalt (22 p) ja Poitiers’ üheksandalt (16 p) kohalt. Mängupausilt naastakse uue nädala keskel.

scroll to top