fbpx
Close

Teppan loodab seljahädast üleöö lahti saada ja kiiresti väljakule naasta

Renee Teppan loodab Poola esiklubile hooaja otsustavates mängudes veel kõvasti abiks olla. | Foto: CEV

Renee Teppanist sai kolmapäeva õhtul Oliver Venno kõrval teine eestlane, kes on jõudnud võrkpalli Meistrite liigas poolfinaali.

Kui alagrupiturniiri otsustavates mängudes oli Teppan Poola meisterklubi võtmemängija, siis mõlemas veerandfinaalmängus Peterburi Zeniidi vastu sekkus seljavaluga võitlev pärnakas platsile vaid üksikuteks hetkedeks.

“Ma ise ei suudagi hetkel kahjuks pikemaks ajaks kui paariks punktiks väljakule sekkuda, tervis lihtsalt ei luba,” tõdes Teppan neljapäeval intervjuus Võrkpall24.ee’le. “Vorm on iseenesest väga korralik, lihtsalt valu ei lase tegutseda. Tean, et mul on tänavu veel väga palju sellele meeskonnale juurde anda. Konkurent (Mariusz Wlazly) tuli ju ka alles hiljuti pikast vigastuspausist välja ega mängi veel väga hästi.”

“Selja seisund pole üldse paremaks läinud, valu on jätkuvalt kõva. Ja ega ma pole treenimist järele ka jätnud, kuigi oleks pidanud. Mõte on selles, et reedel (eile – toim.) tuleb spetsialist Hispaaniast, kes mind terveks peaks ravima. Selle ajani jätkasin nii nagu võimalik, et ei peaks hiljem täiesti nullist alustama,” selgitas diagonaalründaja.

“Selle abimehe ravi sobib mulle. Kogu asi toimib nõelravi baasil. Paaril ravile järgneval päeval on selg veelgi valusam kui muidu, aga siis normaliseerub. Olen sama ravi juba varem saanud. Tegu on puhtalt treeneri (Roberto Piazza) isikliku kontaktiga, kes käib hooaja jooksul paaril korral siin ja aitab. Ta on üldiselt hõivatud vend, sest teeb koostööd Madridi Reali, Torino Juventuse, PSG ja Argentiina jalgpallikoondisega. See nimekiri ise näitab juba, kui kvaliteetse abimehega on tegu. On puhas õnn, et ka mina saan talt abi,” lisas Teppan tänulikult.

Belchatow peab esimese poolfinaalmängu itaallaste Civitanova Lube vastu aprilli esimesel nädalal kodus.

scroll to top