fbpx
Close

Teppani ja Toobali särgi võitsid Poola liiga fantaasiamängus tegevvõrkpallur ja eksajakirjanik

Renee Teppani ja Kert Toobali mängusärk. | Foto: Karl Rinaldo

Võrkpall24.ee lükkas hooaja alguses käima Poola kõrgliiga fantaasiamängu, kus huvilised said üles ehitada oma meeskonna, mis teenis punkte reaalses elus tehtud tulemuste eest. 

Avahooajal osutus võitjaks tänu suurepärasele lõpuspurdile Saaremaa Võrkpalliklubi nurgaründaja Helar Jala loodud meeskond Aiavõrkpallurid. Esikoht läks igati õigesse kohta, sest 25-aastane saarlane jälgib välismaal toimuvat suure huviga juba lapsest saati. PlusLiga fantaasimängus osales tänavu kokku 35 433 võistkonda, Jalg paigutus oma meeskonnaga kõrgel 247. kohal.

Teise kohaga pidi Võrkpall24.ee liigas leppima pikaaegse spordiajakirjaniku Pärt Talimaa võistkond Viljandi Volle, kes oli pikalt võidus kinni. Talimaa on kajastanud võrkpalli nii Eesti Päevalehes kui liidus, ent täna on ta alaga seotud puhtalt pealtvaataja ja poolehoidjana.

Kolmanda koha teenis Rauno Tamme ja tema meeskond Sats, esikümnesse mahtusid tegevmängijatest ka Martti Juhkami ja Kertu Laagi võistkonnad.

Nagu hooaja eel lubatud, saavad võistluse kaks paremat premeeritud Poolas mänginud eestlaste särkidega. Jalg valis endale Renee Teppani (Belchatowi Skra) särgi ja Talimaa leppis meeleldi Kert Toobali (Lubini Cuprum) mänguvormiga.

Võrkpall24 tänab omalt poolt kõiki osalejaid. Pole välistatud, et korraldame sarnase mängu ka uuel hooajal, ent esmalt tuleb vaadata, kas mõni eestlane Poolas sügisel mängib.

Võrkpall24.ee liiga lõppseis.
scroll to top