fbpx
Close

Teppanilt taas korralik partii, kuid Poola meistrile veel üks valus kaotus

Renee Teppan kolmapäevases mängus võitlemas vastaste blokiga. | Foto: PlusLiga

Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra sai nädala keskel Poola kõrgliigas teise järjestikuse kaotuse, jäädes koduväljakul 2300 pealtvaataja ees 1:3 (-25, 20, -23, -27) alla lähikonkurent Jastrzebski Wegielile.

Eesti koondise diagonaalründaja oli tasavägises kohtumises Poola meisterklubi resultatiivseim 17 punktiga (+5). Teppan realiseeris 35 tõstest 15 (43%), lisaks tõi ta ühe punkti nii bloki kui serviga. Belchatowi kapten Mariusz Wlazly on vigastusest taastumas ning käis väljakul üksikutel hetkedel. Külaliste parimaks kerkis 21 punkti (+13) kogunud Jakub Bucki.

Poola liiga põhiturniiri võidu suunas liigub kindlalt Kedzierzyn-Kozle Zaksa (44 p), kes pole jätkuvalt ühtegi kaotust tunnistanud. Jastrzebski on 37 punktiga kolmas. Belchatow paikneb 24 punktiga kuuendal kohal, mis viiks meeskonna hetkeseisuga viimasena medalimängudeleNende lähim konkurent Katowice on kogunud küll sama palju punkte, ent on mänginud kaks mängu rohkem.

Belchatowil on jäänud pidada veel seitse mängu. Sel laupäeval kohtutakse seejuures Gheorghe Cretu juhendatava Rzeszowi Asseco Resoviaga ning nädal hiljem Kert Toobali koduklubi Lubini Cuprumiga.

Tabeliseis.
scroll to top