fbpx
Close

Tiisaar ja Korotkov alustasid MK-etappi muinasjutulise võiduga!

Ühest üks! Dmitri Korotkovi ja Mart Tiisaare koostöö algas võiduga. | Foto: FIVB

Türgis Aydinis algas täna kahe tärni MK-etapp, kus eestlastest saatis kvalifikatsiooni avaringis edu Mart Tiisaart ja Dmitri Korotkovi.

Tiisaar ja Korotkov kohtusid Šveitsi duo, maailma edetabelis 45. kohal paiknevate Gabriel Kisslingu ja Michiel Zandbergeniga. Avageimi kaotasid eestlased 13:21, kuid teise võitsid 21:18 ja kolmanda 15:13. Tegu oli 20-aastase Korotkovi karjääri esimese mänguga MK-etapil. Vaata fotogaleriid siit.

Pääsu eest põhiturniirile ehk 24 parema sekka mängivad eestlased täna õhtupoolikul Norra duo Hendrik Nikolai Moli ja Anders Bertseniga. Tegu on maailma 67. paariga.

Mihkel Tanila ja Kusti Nõlvak pidasid maha põnevusduelli maailma 114. paari Aleksandr Dziatkovi ja Pavel Piatruškaga (Valgevene), kuid kaotasid 17:21, 21:23. Tanila ja Nõlvaku jaoks on turniir ühtlasi lõppenud.

Eesti rannavõrkpallurid vahetasid Türgi turniiriks paarilisi, sest meie uus duo Korotkov ja Tanila poleks edetabelipunktideta turniirile peale pääsenud.

Järgmise nädala Hiina nelja tärni MK-etapil mängivad Nõlvak ja Tiisaar taas koos ning pääsesid otse põhiturniirile. Tanila ja Korotkov alustavad kvalifikatsioonist.

Mihkel Tanila (punases). | Foto: FIVB
scroll to top