fbpx
Close

Tiisaar osaleb Dohas šveitslasest paarilisega kõrgetasemelisel turniiril

Yves Haussner ja Mart Tiisaar. | Foto: ekraanitõmmis

Selle nädala kolmapäevast kuni laupäevani toimub Dohas rannavolle King of The Court turniirisarja finaaletapp, kus osalevad paljud maailma paremikku kuuluvad mängijad. Teiste hulgas sai võimaluse turniirist osa võtta ka Mart Tiisaar. 

325 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril osaleb meeste konkurentsis 20 paari. 30-aastane Tiisaar mängib koos šveitslasest kaitsespetsialisti Yves Haussneriga, kes paikneb koos paarilise Quentin Metraliga maailma edetabelis 52. kohal. Tiisaar ja Kusti Nõlvak on edetabelis hetkel 31. kohal. Omavahel on Eesti ja Šveitsi paar mänginud korra Edmontonis toimunud MK-etapil, kus peale jäid meie mehed.

“Yves võttis minuga ühendust 31. detsembril, et uurida, kas saaksin turniiril temaga mängida. Olin tol hetkel koos abikaasa Eveliinaga Soomes tema perel külas, kuid tulin 1. jaanuaril koju tagasi, mängisin pallitunnetuse saamiseks 2. jaanuaril Ülemiste vollefestivalil Annemar Neilandiga ja lendasin täna Dohasse,” ütles Tiisaar.

Tiisaar ja Haussner alustavad turniiri täna Eesti aja järgi kell 14.50. Muuhulgas näeb Tiisaare ja Haussneri grupis uute paarilistega mängimas ka venelasest maailmameistrit Oleg Stojanovskit ja tuntud lätlast Aleksandrs Samoilovsit. Selleks, et saada teada, kust täpselt mänge otsepildis näeb, jälgi Nõlvaku ja Tiisaare sotsiaalmeedia kanaleid.

Vaata ka videot, kus Tiisaar Dohas toimuvast lähemalt räägib.

scroll to top