fbpx
Close

Timo Lõhmus: ma ei usu, et siin on tegu tasemevahega

Timo Lõhmus (keskel). | Foto: Gertrud Alatare

Tallinna Selver kaotas Credit24 Meistriliiga avamängu koduväljakul 1:3 Pärnule ja sõidab laupäeval suvepealinna, selg vastu seina. 

“Kõigi (võidetud) geimide alguses tegi Pärnu vahe sisse. Eelmises omavahelises mängus meil sellist probleemi polnud (Selver kaotas mõlemad põhiturniiri mängud pärnakatele 2:3 – toim.). Ma ei teagi, millest see nüüd tuli, võib-olla pingest,” arutles Selveri diagonaalründaja Timo Lõhmus, kes tõi haigusest taastununa 17 punkti (+13).

“Ma ei usu, et siin on tegu tasemevahega, kuna eelmised omavahelised mängud kujunesid väga tasavägisteks. Kui oma mängu käima saame, on selles paaris kõik võimalik,” usub Lõhmus.

Kui nurgaründajad Oliver Orav ja Albert Hurt ning diagonaalründaja Lõhmus said rünnakul oma tööga kenasti hakkama, siis temporündajad Matthew Callaway ja Mihkel Varblane realiseerisid 22 tõstest vaid 6.

“Eks Pärnul ole tõesti sellel positsioonil suurem ja parem valik, aga eelmistes omavahelistes mängudes olid meie temporündajad väga head. Nende esitused lihtsalt kõiguvad,” põhjendas Lõhmus.

“Laupäeval läheme mängule peale suure tuhhiga, sest kaotada pole midagi. Ainult võita on,” lisas 17-aastane võrkpallur.

scroll to top