fbpx
Close

Tipptreener Piazza: kui Teppan vigastustest prii on, ei suuda teda keegi peatada

Roberto Piazza ja Renee Teppan esindasid tänavu koos Belchatowi Skrad. | Foto: PlusLiga

Hollandi koondise peatreeneri Roberto Piazza sõnul on Eesti meeskonnal tänavu olnud tavapärasest rohkem ebaõnne.

Eesti kaotas D-alagrupi neljanda vooru mängus teisipäeval Hollandile 1:3.

“Võit tuli meie jaoks väga raskelt. Just nagu meie ei mänginud avageimis oma taset välja, nii ei mänginud ka Eesti kolmes viimases geimis oma taset välja. Avageimi teises pooles hakkasime mängima oma normaalset mängu ja suutsime matši enda kasuks pöörata. Mul on selle üle hea meel,” ütles Piazza.

51-aastane Piazza juhendas lõppenud hooajal teatavasti Poola suurklubi Belchatowi Skrad, kus üks tema hoolealustest oli Renee Teppan, kelle jaoks kujunes EM-finaalturniir pettumuseks.

“Reneel oli sel aastal ebaõnne,” ütles Piazza mõtlikult. “Kui ta on vigastustest prii ja tippvormis, ei suuda keegi teda peatada. Ent siis tekkis seljaprobleem ja kohe ka õlavigastus. Nüüd on ta küll paremas seisus, kuid loodan, et ta õlg paraneb täielikult ära. Tead, mulle väga meeldib Renee! Ja ma arvan, et ka Eesti koondis vajab teda.”

Piazza sõnul ei näita Eesti koondise tulemused meeskonna tegelikku taset.

“Ma ei ütleks, et Eesti pole sel turniiril hästi mänginud. Kui sa kaotad geime järjepanu kahe punktiga, siis come on, see on väga väheses kinni. Ühes pallis! Vahel võib üks pallivahetus kogu su elu muuta,” rääkis Piazza.

“Eestil oli tänavu palju ebaõnne vigastuste osas. Tean Giannit (Gheorghe Cretu – toim.). Tunnen teda. Ma tean, et ta ei suuda ettevalmistuses vigu teha. Vahel tuleb lihtsalt aktsepteerida, et halb õnn eksisteerib,” lisas itaallane.

Eesti lõpetab EM-finaalturniir homme, kohtudes alagrupiturniiri viimases mängus Ukrainaga.

 

scroll to top