fbpx
Close

Toobal ja Hurt jäävad pronksimatšist eemale, Tammearu saab ilmselt mängida

Kert Toobal. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Tartu Bigbanki meeskond läheb tänasele Credit24 Balti liiga pronksimängule vastu nii nurgaründaja Albert Hurda kui ka sidemängija Kert Toobalita, kes ei suutnud vigastuse tõttu eilset poolfinaali lõpuni mängida.

“Liikumisel käis säärest prõks läbi,” kirjeldas 41-aastane Toobal kolmandas geimis tekkinud vigastust. “Hüppama enam ei hakanud. Mul on aastaid tagasi olnud sarnaseid probleeme, aga kui hull seis on, seda veel ei tea. Arvestades varasemaid juhtumeid, siis pronksimängus ma ei mängi, aga mine hullu tea – võib-olla vanas eas kasvavad kiiremini kokku!” muigas Toobal, kes uskus, et peaks mõne nädalaga terveks saama.

Värske Eesti meister Bigbank ei suutnud Selverile tugevamat vastupanu osutada Toobali hinnangul üsna lahja servi tõttu.

“Selver sai isegi meie häid serve väga hästi kätte. Sealt tekkis neil kohe väga hea enesekindlus. Nende vastuvõtuprotsent ei tohiks olla nii kõrge (61% – toim.). See tähendab, et kokkuvõttes meie servisime kehvasti ja nemad võtsid vastu hästi. Ja kui Selveri vastu kehvasti servida, siis neil on rünnakujõudu liiga palju,” tõdes Toobal.

Bigbanki peatreener Alar Rikberg kinnitas täna hommikupoolikul Võrkpall24’le, et Toobal ja Hurt jäävad täna kell 15.00 algavast pronksimängust eemale. Jekabpilsi vastu tulevad nende asemel algkoosseisus platsile seega ilmselt Ronald Järv ja Siim Põlluäär. Nädala keskel sõrmele haiget teinud Märt Tammearu mängis mitmel päeval treeningutel vaid tagaliinis, kuid osales eilses poolfinaalis ja peaks ka täna taas valuvaigistite toel väljakule jooksma.

scroll to top