fbpx
Close

Toobal lõpetas Lubini-karjääri ilusa võiduga ja pääses pikale puhkusele

Kert Toobal. | Foto: Lubini Cuprum

Poola meistrivõistlustel teenis tänavu 11. koha Kert Toobali ja Rainer Vassiljevi koduklubi Lubini Cuprum, kes alistas kohamängudel teistkordselt Bydgoszczi Keemiku, seekord tulemusega 3:1 (20, -26, 23, 14).

Eesti koondise sidemängija Toobal kuulus taas meeskonna algrivistusse ning sai lisaks oma põhitööle kirja 4 punkti (+3), millest kaks tulid rünnakuga ja kaks blokiga. Lubini resultatiivseim oli Igor Grobelny 18 punktiga (+10). Bydgoszczi rünnakut hoidis ainuisikuliselt ülal Bartosz Filipiak, kes kogus 31 punkti (+21).

39-aastast Toobalit ootab ees nüüd väljateenitud puhkus. Koondisega liitub kapten sarnaselt mitmele teisele põhimehele alles mai lõpus.

“Mingeid illusioone ma endale ei loo, ent olen terve ja valmis edasi panema,” ütles Toobal hiljuti volley.ee’le, lisades, et Lubinis ta karjääri jätkata ei plaani. “Tunnen end hästi ja vaatan, millised pakkumised uueks hooajaks lauale tulevad.”

Prantsusmaa kõrgliigas sai edasipääsuvõimalused minetanud Tourcoing eile võõrsil 0:3 (20, 18, 28) kaotuse Nice’ilt. Vaid 13 tõstet teeninud Martti Juhkami tõi Tourcoing’le 9 punkti (+3). Võitjate resultatiivseim oli Hollandi koondislane Robin Overbeeke 23 punktiga (+15). Liigatabelis paikneb Tourcoing üks voor enne põhiturniiri lõppu 26 punktiga kümnendal kohal. Nice on 41 punktiga viies.

 

 

scroll to top