Video | Toursi jagus Perugia vastu vaid avageimiks, Täht sekkus mängu episoodiliselt

Perugia tänasel mängul. | Foto: CEV

Meistrite liigas läksid teise vooru kohtumises omavahel vastamisi Eesti koondislased Timo Tammemaa (Tours) ja Robert Täht (Perugia). 3:0 (32:30, 25:19, 25,18) võidu võttis neist viimane.

Toursi koduväljakul 2700 silmapaari ees toimunud lahingus oli mängu vaid esimeses geimis, mille Perugia võitis pingelise heitluse järel 32:30. Seejärel lükkas Itaalia suurklubi teise käigu sisse ning võitis järgnevad geimid juba veenvalt. Vaata mängu kokkuvõtet siit.

26-aastane võrukas käis platsil servivahetusena esimes ja teises geimis ning tema statistiliseks näitajaks oli 4 servi. Perugia resultatiivseim oli ukrainlane Oleg Plotnitski, kes andis puhkust Filippo Lanzale, 18 punktiga (+13), Wilfredo Leon lisas 17 punkti (+14).

Kui eelmises kohtumises Varssavi Verva vastu vahetati Tammemaa kiiresti pingile, siis täna sai saarlane kirja täismängu ja tõi kõik oma 5 punkti (+2) rünnakuga. Temporündaja realiseeris 7 tõstest 5 (71%). Kaotajate tulemuslikem oli Konstantin Cupkovic 16 punktiga (+10).

Tähe tööandja jätkab D-alagrupis täisedu ehk 6 punktiga, Tours kahe mänguga punktiarvet avada ei ole suutnud.

Perugia peab järgmise kohtumise Meistrite liiga raames 17. detsembril, kui võõrsil mängitakse Varssavi Vervaga ning Tours mängib 19. detsembril Lissaboni Benficaga.