fbpx
Close

TÜ/Bigbank kasvatas Eesti liigas võiduarvet tavapärasest hoopis teistsuguse koosseisuga

Katariina Vengerdfeldt, Ann Starkopf ja Kertu Lääne (kolm keskmist) tüürisid TÜ/Bigbanki eile võiduni.

Tartu Ülikool/Bigbanki naiskond teenis pühapäeval Eesti meistrivõistlustel hooaja viienda võidu, alistades kodus 3:0 (25, 12, 15) Võru Famila VK.

Tartu naiskonna juhendaja Kristjan Kais andis sedapuhku kõigile tavapärastele põhinaistele puhkust ja jagas mänguaega neile, kes seni väljakule vähem pääsenud. Kodunaiskonna tulemuslikumad olidki niisiis 27-aastane Kerttu Lääne 14 (+8), 20-aastane Annabel Huik 13 (+6) ja 19-aastane Katariina Vengerfeldt 12 punktiga (+11). Avavaatuses kolm geimpalli kasutamata jätnud Võrule tõi Haide Haring 8 punkti (+5).

Kuna Eesti meistrivõistluste põhiturniiri esikolmik pannakse paika Balti liiga tabeli põhjal, ei oma kohalike meistrivõistluste tulemused Tartu, TalTech/Tradehouse’i ja Audentese SG/Noortekoondise jaoks enne play-off’i kaalu. Küll aga on Võru naiskond kindlustanud endale juba play-off’iks neljanda asetuse, sest Tallinna Ülikool pole punktiarvet avanud. Eesti meistrivõistluste poolfinaalis kohtuvad seega tänavu ilmselt TalTech ja Võru ning Tartu ja Audentes.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht
scroll to top