fbpx
Close

TÜ/Bigbanki peatreener Rikand: kas meil saaks üldse tublimat kaptenit olla kui vapper pereema ja arst Starkopf?

Hendrik Rikand ja Ann Starkopf. | Foto: ekraanitõmmis

Naiste Balti liiga finaalturniiril teenis teist aastat järjest pronksmedali Tartu Ülikool/Bigbank, kes alistas pühapäevases medalimängus 3:0 (19, 10, 23) Leedu esiklubi Kaunase. Et suvel tegi naiskond läbi korraliku noorenduskuuri, paistis, et eelmise aasta tulemust on pea võimatu korrata, ent finaalturniiri võõrustanud tartlannad tõestasid vastupidist.

Mängujärgses intervjuus usutles Võrkpall24 Tartu naiskonna peatreenerit Hendrik Rikandit (34) ja kaptenit Ann Starkopfi (31), kes veel eelmisel hooajal olid vastavalt abitreeneri ja teise sidemängija rollis. Toona juhtis Bigbanki vägesid Kristjan Kais ja sidemängijast kaptenina tegutses Liis Noormets.

“Sidemängija ja kapten… Kes tausta rohkem teavad: Ann on väga tubli ja vapper pereema, kes töötab arstina,” ütles Rikand enda kõrval seisnud Starkopfi kohta. “Kas saab üldse tublimat kaptenit olla? Ja ma võin öelda, et tema mängueelne kõne olnuks ka mingisugust kirjandusauhinda väärt.”

Ka Starkopfil jagus emotsionaalse intervjuu ajal uue peatreeneri kohta kiidusõnu. “Ta on üldiselt rahulik. Ja isegi, kui olukord on ärev, üritab ta pigem ikkagi meid julgustada ja anda nõuaandeid, kuidas punktid endale tuua. Samas, kui me päris lollusi teeme, siis ega ta tagasi ei hoia. Oleme ka karmimaid sõnu saanud kuulda. Aga üldiselt on ta ikkagi väga mõnus ja muhe treener,” sõnas Starkopf tänulikult.

Vaata kogu intervjuud videost!

scroll to top