fbpx
Close

Tuisk, jalgratas ja liiga kiire start ehk Eesti võrkpall tähistab suurhallis 100 aasta juubelit

Kõik Eesti võrkpallisõbrad saavad soovi peol osaleda, ostes galale pileti. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24.ee

Eesti võrkpall võtab juubeliaasta kokku 29. detsembril Tallinnas Saku suurhallis. Suurel võrkpallipühapäeval selguvad Eesti naiste karikavõitja ja meeste Aadu Luukase karika võitja. Õhtul toimub samas suur juubeligala “Eesti on võrkpallimaa 100”, kus meeleolukas vormis meenutatakse ja tänatakse neid, kes andnud oma panuse Eesti võrkpalli.

Esimene võrkpalliturniir Eestis toimus 1919. aastal. Saja aasta sisse mahub palju. Eesti võrkpallurid on võitnud kümneid tiitleid suure impeeriumi klubide ja koondiste ridades, kirsina tordil kõrgub Viljar Loori olümpiavõit 1980. aastal. Meeskondlikest saavutustest jääb Eesti võrkpalliajalukku eredaimalt särama Tallinna Kalevi esikoht 1968. aasta NSV Liidu meistrivõistlustel.

Eesti Võrkpalli Liit lõpetab juubeliaasta 29. detsembril. Suurel sportlikul ja pidulikul võrkpallipühapäeval selgitatakse Tallinnas Saku suurhallis Eesti naiste ja Aadu Luukase karika võitjad, samal õhtul toimub sealsamas suur juubeligala. Gala peaesinejaks on ansambel 2 Quick Start, pidu juhib armastatud näitleja ja harrastusvõrkpallur Tambet Tuisk. Selguvad 2019. aasta parimad, meenutame ja täname neid, kes andnud oma panuse Eesti võrkpalli, õhtu on täis põnevaid üllatusi, saab lõõgastuda ja tantsida, nii nagu seda ühel väärikal, aga lõbusal juubelipeol ikka tehakse.

29. detsembri Suure võrkpallipühapäeva kava
Kell 14:00 Eesti naiste karikafinaal
Kell 17:00 Aadu Luukase karikafinaal
Kell 20:00 Juubeligala “Eesti on võrkpallimaa 100”

Suure võrkpallipühapäeva piletid on müügil Piletikeskuse lehel siin.

Kõikide piletipaketi (karikafinaalid + gala) ostjate vahel loositakse galal välja Eesti meeste koondise endise peatreeneri Gheorghe Cretu jalgratas!

Artikli pealkirjas vihjab “liiga kiire start” peol esinevale ansamblile 2 Quick Start.

scroll to top