fbpx
Close

Ühegi nurgaründajata PAOK üllatas Panathinaikost, Aganitsalt 5 ässa!

Andri Aganits. | Foto: Siim Semiskar

Andri Aganitsa koduklubi Thessaloniki PAOK jätkab Kreeka kõrgliigas võitlust hõbemedali nimel, alistades nelja tugevama meeskonna finaalgrupis eile võõrsil 3:2 (-17, 23, 18, -19, 14) Ateena Panathinaikose.

Võidu teeb märkimisväärseks fakt, et PAOK reisis mängule ühegi nurgaründajata. Nimelt on kõik meeskonna nurgamehed, nende hulgas ka Saaremaalt hangitud Evandro Dias Souza, koroona või mõne muu tervisehädaga eemal. Ka korralikke meeskondlikke trenne oli PAOK enne tähtsat mängu teinud vaid mõne.

Võitjate poolel tegi hea mängu Andri Aganits, kes kogus 13 punkti. Eestlane realiseeris 9 tõstest 5, lisaks kanti temporündaja arvele suisa 5 ässa ja 3 blokki. Bram Van Den Dries oli PAOK-i resultatiivseim 23 punktiga. PAOK-i nurgaründajatena tegutsesid olude sunnil libero Menelaos Kokkinakis (17 p) ja temporündaja Gerassimos Kanellos (6 p). Ametlikku statistikat veel pole, info leiab siit.

Meistritiitli suunas liigub kindlalt Pireuse Olympiakos, kes hoiab 42 punktiga esikohta. Syrose Foinikas, Panathinaikos ja PAOK jätkavad võitlust teise koha nimel, olles kogunud vastavalt 30, 28 ja 27 punkti. Juba teisipäeval võõrustab PAOK Syrost.

scroll to top