fbpx
Close

Ülemiste vollefestivali meeste turniiril triumfeerisid Aavise ja Liinev, Jumpy-võistlus pakkus kõvasti nalja

Seekordse turniiri võitjad. | Fotod: Nils Rühka/Võrkpall24

Möödunud nädala reedel kogunesid Ülemiste Beach House’i Nils ja Karl, aga ühes nendega leidsid tee Eesti suurimasse rannahalli ka 24 võrkpallurit. Sedapuhku oli kavas segapaaride ja meeste B-taseme võistlus.

Segapaaride konkurentsis, kus kõik osalejad mängisid omavahel kahel korral läbi, saatis edu aasta jooksul kõva arengu teinud Olga Bõstrovat ja Silver Süldi. Põnevaimaks duelliks kujunes nende esimene mäng kohtunikuna tuntust kogunud Irina Suhhova ja tema paarilise Martin Anti vahel. Bõstrova ja Süld mängisid lõpuhetkedel kindlamini ja teenisid 23:21 võidu. Kordusmäng Suhhova ja Anti vastu võideti juba veidi selgemalt, 21:17, mis tähendas ka üldvõidu kindlustamist. Suhhovale ja Antile teine ning Lyane Lindile ja Mihkel Keinastile kolmas koht.

Naiste segapaaride esikolmik. | Foto: Nils Rühka/Võrkpall24

Meeste B-taseme turniiril lõi kaasa üheksa paari, kes jagati kahte alagruppi. Viieliikmelises A-alagrupis kogusid nii favoriidid Marko Niimeister/Andres Leismann kui ka Meelis Pikkpõld/Viljar Indus ja Peep Vahar/Kurmo Annus kolm võitu, mis tähendas, et poolfinaali pääseja osas tuli lugeda punktide vahet. Terad õnnestus lõpuks sekaldes eraldada, edasi pääsesid Niimeister ja Leismann (+20) ning Pikkpõld ja Indus (+13). Napilt jäid nelja parema seast välja aga Vahar ja Annus (+3). Neljaliikmelises B-alagrupis punkte lugema ei pidanud, sest kindlalt tagasid edasipääsu Aaron Oliver Aaviste ja Raul Liinev ning Kaido ja Tarmo Luik.

Meeste B-taseme esikolmik. | Foto: Nils Rühka/Võrkpall24

Poolfinaalidest oli põnevam esimene, kus Niimeister ja Leismann alistasid tasavägises duellis 21:18 vennad Luiged. Teises finalistis küsimust ei tekkinud: Aaviste ja Liinev lõid Pikkpõldu ja Indust 21:13. Finaal kujunes aga oodatult kõrgetasemeliseks, kus oli tunda Eesti karikavõistluste etappide hõngu. Võidu ja ühtlasi turniiri esikoha võtsid nooremad ja vihasemad Aaviste ja Liinev, kes alistasid Niimeisteri ja Leismanni kõige napimalt, 22:20. Pronksi võitsid Luiged, kes said 21:16 jagu Pikkpõllust ja Indusest.

Jumpy teatevõistlusel võidutsesid Priit Salong ja Roland Valgelin, Vitamin Welli „Run and Catch“ võistlusel olid aga parimad Hendrik Toompere ja Rauno Mõrd.

Ülemiste vollefestivali koostööpartnerid on E-Service AS, Karupoeg Puhh, Katlaabi OÜ, Selver, Vitamin Well Eesti, Paf.com, Balsnack, Beach House Ülemiste, Alexela, Ülemiste City.

Segapaaride tulemused:

1. Olga Bõstrova/Silver Süld
2. Irina Suhhova/Martin Ant
3. Lyane Lind/Mihkel Keinast

Meeste B-taseme tulemused:

1. Aaron Oliver Aaviste/Raul Liinev
2. Marko Niimeister/Andres Leismann
3. Kaido Luik/Tarmo Luik
4. Meelis Pikkpõld/Viljar Indus
5. Peep Vahar/Kurmo Annus
6. Tõnu Rummo/Mario Stepanov
7. Hendrik Toompere/Rauno Mõrd
8. Priit Salong/Roland Valgelin
9. Sander Jakunin/Aleks Krause

scroll to top