fbpx
Close

Üleplatsimees Orav: kõige kõvem on olnud ikkagi Teppan

Oliver Orav ja Renee Teppan oma esimese Eesti karika võidutrofeega. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Eesti karikavõitjaks krooniti tänavusel aastal Tallinna Selver, kes alistas Tartus peetud karikafinaalis sealse Bigbanki 3:1 (21:25, 25:20, 25:18, 25:23)

“Väike varin oli enne mängu sees ikka – ma ei hakka valetama. Aga tegelikult on neid kogemusi ju küll. Meistritiitli eest olen mänginud ja ka karikafinaalis osalenud,” ütles elu esimese karika võitnud Oliver Orav.

“Tegelikult mängis Tartu hästi, lihtsalt meie mängisime tsipa paremini. Muud polnudki. Üheski geimis ei tekkinud sellist tunnet, et meie või nemad oleksid domineerinud. Tõuse ja mõõnu oli mõlemal poolel, lihtsalt me suutsime mängu enda kasuks pöörata,” selgitas üleplatsimehena 26 punkti (+19) kogunud Orav.

Kas taoline finaal aitab 25-aastasel Oraval ka tulevikuks kindlamaid sihte välismaale siirdumise osas tekitada? “Eks me näe. Nagu olen varemgi öelnud, on meil tänavuseks hooajaks peatreener Rainer Vassiljeviga minu puhul konkreetne plaan paika pandud. Eks ole näha, kas plaan täitub ja kas lähen kuhugi mujale või mis minust suvel saab,” vastas Orav. Kas praegu paistab sedasi, võrkpall võidab sellest kõigest? “Ma loodan küll sedasi, jah.”

Ent keda tooks Orav oma meeskonnast eraldi välja? “Ma arvan, et kõik mängisid väga hästi. Võib-olla kõige kõvem on olnud ikkagi (Renee) Teppan. Isegi mitte just punktiliselt, vaid selles, kuidas ta panustab trennidesse ja kuidas ta on suutnud õlajamast väga hästi välja tulla. Ja mis siin salata, kindlasti polnud tal ka lihtne tulla kõrgetest liigadest tagasi Eestisse,” lisas Orav.

scroll to top