fbpx
Close

Üliõnnelik Montenegro liider: meie jaoks oli üllatus, et Eesti nii kehvasti mängis

Marko Bojicil oli pärast mängu põhjust pöial püsti tõsta. | Foto: Karl Rinaldo

Montenegro ajaloo esimeses EM-finaalturniiril teenitud võidus mängis suurt rolli Marko Bojic, kes kogus üleplatsimehena 18 punkti (+10).

Pika karjääri jooksul nii Kreekas, Poolas, Rumeenias, Venemaal, Türgis, Prantsusmaal, Indoneesias, Lõuna-Koreas, Araabia Ühendemiraatides kui ka Portugalis mänginud Bojic oli meediatsoonis Võrkpall24’le intervjuud andes ülevas meeleolus, sest ei osanud 3:0 võitu Eesti vastu loota ega oodata.

“Tegime hea mängu! Kaotasime eile (üleeile – toim.) Hollandile väga suurelt. Ma ei teagi, mida me selles mängus tegime. See polnud kindlasti õige Montenegro, kes väljakul nii halvasti tegutses. Eesti vastu tulime väljakul hoopis teise näoga. Esinesime hästi servil, rünnakul ja blokis. Lisaks suutsime otsustavatel hetkedel kannatlikuks jääda. Ma arvan, et see saigi otsustavaks,” ütles 30-aastane nurgaründaja.

“Meie jaoks oli üllatus, et Eesti nii kehvasti mängis. Ootasime tugevamat Eestit. Varem, kui nendega mänginud oleme, on Eesti alati väga tugev olnud. Olen tõesti õnnelik, et suutsime Eestile näidata, et suudame samuti head võrkpalli mängida.”

Bojic unistab koos meeskonnakaaslastega alagrupist edasi pääsemisest, kuid teab, et see on jätkuvalt väga keeruline ülesanne.

“Ma ei saa öelda, et see on meie eesmärk, kuid ma arvan, et meil on võimalus edasi pääseda küll. Meil on piisavalt hea meeskond. Peame endasse uskuma ja samasuguse energiaga jätkama. Nii võib meil Ukraina ja Tšehhi vastu võimalus tekkida. Poola vastu me võitu ei oota. Kui see tuleb, siis tuleb, aga ma ei usu sellesse.”

Montenegro jätkab EM-i homme Ukraina vastu. Täna on mõlemal meeskonnal puhkepäev.

Loe ka: Päeva ülevaade | Esimesed edasipääsejad, N’Gapeth libero, soomlased rekordilainel

scroll to top