fbpx
Close

Urmas Tali: kaotasime teatrietenduse tõttu poolfinaalis koduväljakueelise

Urmas Tali. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti meistrivõistluste teine ja ühtlasi oodatum poolfinaalseeria saab alguse laupäeval suvepealinnas, kus Pärnu võõrustab tiitlikaitsjat Saaremaad. Kohtumise avavile kõlab kell 17.00, mängust teeb otseülekande Kanal 12 ja Postimees.ee.

Saaremaa pääses tänu põhiturniiri teisele kohale otse poolfinaali, Pärnu lülitas veerandfinaalis kindlalt konkurentsist TalTechi. Omavahelistes kohtumistes võitis Pärnu esimese mängu 3:1 ja Saaremaa teise 3:0. Karikafinaalis sai mäletatavasti Saaremaa Pärnu üle 3:2 võidu, vahendab volley.ee.

“Eelkõige saab otsustavaks võistkonna sisemine vamisolek. Oluline on ka see, et mingeid jamasid ei juhtuks vigastuste osas,” ütles Saaremaa peatreener Urmas Tali seeria eel, Eddie Rivera vigastus Credit24 Meistriliiga poolfinaalist värskelt meeles.

“Oleme pärast Credit24 finaali saanud tegeleda kõikide vajalike elementidega, loodan, et saan meeskonna ühtsesse löögiruskikasse. Kaotasime poolfinaaliks kodusaalieelise, sest juba sügisel oli Kuressaare spordihoone avamängu kuupäeval teatrietenduseks broneeritud. Ent usun, et see ei saa selles seerias määravaks. Motivatsioon on samuti tagasi. Loomulikult olime pärast Credit24 Meistrliiga finaalikaotust löödud, aga sellest oleme nüüdseks üle saanud ja valmis finaalipääsu eest võitlema. See vastasseis on võrkpallisõprade jaoks tõeline maiuspala,” lisas Tali.

Poolfinaalseeria avamäng toimub 16. märtsil kell 17.00 Pärnus, teine 21. märtsil kell 19.00 Kuressaares, kolmas 24. märtsil kell 17.00 Kuressaares. Vajadusel peetav neljas kohtumine toimub 28. märtsil kell 20.00 Pärnus ja viies 30. märtsil kell 20.00 Kuressaares. Teine poolfinaal Tartu Bigbanki ja Rakvere vahel algab juba täna ehk reedel kell 19.00 Tartus.

scroll to top