fbpx
Close

Urmas Tali: mulle on iga võit kordades tähtsam kui Avole, kellel läheb tiitlite lugemine sassi

Eesti karikavõitjad: Tartu Ülikool/Bigbank ja Saaremaa VK. | Foto: Karl Rinaldo

Saaremaa Võrkpalliklubi alistas täna Kuressaares peetud Eesti karikafinaalis 3:2 Pärnu. Olgugi et Urmas Tali võitis saarlastega juba neljanda järjestikuse tiitli, ütles treener, et tegu oli tema jaoks erilise finaaliga.

“Avol (Saaremaa finaalivastasel Avo Keelel – toim.) on neid tiitleid nii palju, et 20 peal läheb lugemine sassi. Tal on kapi peal igaks nädalapäevaks üks käekell võtta (Balti liigas teenivad võitjad igal aastal just kella auhinnaks – toim.). Mina olen oma karjääris nii vähe võitnud, et mulle on iga tiitel kordades tähtsam kui Avo jaoks,” sõnas heas tujus Tali pärast mängu.

“Olime neljandas geimis võidus juba kinni, aga Avo terminoloogiat kasutades võeti meilt pulgakomm suust ära. Mihkel Tanila on küll vana mees juba, aga närvid ei pidanud vastu. Viienda geimi alguseski jäime veel taha, aga siis õnnestus ühe kontrapalli lahendamisega enesekindlus taastada. Panime viiendas pulgakommi suhu tagasi,” muigas Tali.

Tali kiitis Pärnu tugevat servi, kuid pidas oma meeskonna võidu aluseks kiiret mängu.

“Kui vaadata meie meeste pikkusi, oleksime korralik sats jalgpalli Premium liigas. Aga võrkpallis jääb meie löögikõrgus teistele alla. Peame kiiruse ja hea üldmänguga seda korvama. Liigsed pinged kadusid meeskonna seest euromängudega,” lisas Tali.

scroll to top