fbpx
Close

Uuest nädalast leevendatakse Harjumaal ja Ida-Virumaal sportimisega seotud piiranguid

Võistkonnaalade rühmatrennidega tohivad sisetingimustes Harjumaal ka järnevatel nädalatel tegeleda vaid meistriliigaklubid ning täiskasvanute koondiste või noortekoondiste kandidaadid. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Eesti valitsus otsustas tänasel istungil pikendada Harjumaa ja Ida-Virumaa piiranguid kahe nädala võrra. Üks muudatus siiski tehti: 18. jaanuarist avatakse individuaaltreeninguteks spordisaalid.

“Valitsus otsustas, et üldjuhul praegu Harjumaal ja Ida-Virumaal kehtinud piiranguid pikendatakse kaks nädalat,” ütles kultuuriminister Tõnis Lukas ERR-ile. See tähendab, et harrastajad ei saa jaanuari lõpuni rühmaspordi, muuhulgas võrkpalliga sisetingimustes tegeleda.

“Aga me otsustasime individuaalsportlastele Ida-Virumaal ja Harjumaal lubada individuaalselt treenida 1+1 variandis alates 18. jaanuarist, nii et individuaalspordi tegemine sisetingimustes on võimalik. Lisaks otsustasime, et muuseumid ja näitusesaalid avanevad 18. jaanuarist täituvusega kuni 50 protsenti,” jätkas Lukas.

Jõusaalid ja teised individuaalspordiks mõeldud spordikeskused tehakse seega esmaspäevast lahti. Pealinna usinamad harrastajad ei pea seega käima enam sporditurismi Raplas, Märjamaal ja teistes lähedal asuvates linnades tegemas.

scroll to top