fbpx
Close

Vahteri palganud prantslane: ta on hea ja peab nüüd olema kogu aeg platsil, et näidata, mida suudab

Johan Vahter ja Loic Geiler. | Foto: ekraanitõmmis

Eesti rahvusmeeskonna abitreener Loic Geiler jätkab uuel hooajal Prantsusmaa esiliigaklubi Frejusi juhendamist ning palkas liberoks 25-aastase saarlase Johan Vahteri.

Vahterist sai neljas Eesti libero pärast Raigo Tatrikut (Läti), Sten Esnat (Prantsusmaa) ja Rait Rikbergi (Belgia), kes on välismaal mänginud. Seejuures Esna oli nimetatud triost ainus, kes mängis kõrge tasemega välisklubis pikemat aega.

“Nii palju, kui mina tean, olen ma hetkel Frejusi ainus libero. See on hea – saab end igal pool näidata,” sõnas Vahter intervjuus Võrkpall24’le.

Kuivõrd Frejusis teist liberot hetkel pole ja meie koondise põhilibero Silver Maar otsib samuti uut koduklubi, siis sai naljaga pooleks uuritud Geilerilt, kas ka viljandlane võiks uuel hooajal Prantsusmaa klubi särgi selga tõmmata. Geiler kinnitas, et Vahteri kõrvale pole plaanis teist sama tasemega liberot tuua. “Johan on hea. Ta jagas Saaremaal mitu hooaega teise liberoga (Alari Saar) mänguaega ja peab nüüd kogu aeg platsil olema, et näidata, mida ta suudab,” vastas Geiler, kelle eesmärk on klubiga uuel hooajal jõuda Prantsusmaa esiliigas vähemalt poolfinaali.

Intervjuus, kus mõlemad mehed proovivad purssida ka esialgu veel üsna võõraid võõrkeeli, tuleb juttu ka koondisesisesest konkurentsist.

Intervjuu Johan Vahteri ja Loic Geileriga (video autor: Siret Kalbus):

scroll to top