fbpx
Close

Vanameister Õunpuu aitas Rakvere avamängus võidule tõsise vigastuse kiuste

Andris Õunpuu. | Foto: volley.ee

Rakvere Võrkpalliklubi tänasest veerandfinaalmängust Riia Tehnikaülikooliga jääb suure tõenäosusega eemale Andris Õunpuu, kes vigastas avamängus jalga.

Hiljuti 35. sünnipäeva tähistanud mängiv abitreener väänas teises geimis hüppeliigese välja, kuid ei soostunud platsilt lahkuma ja pidas valust hoolimata visalt lõpuni vastu.

“Õnneks tuli kohe pärast jala väljaväänamist timeout. Tõmbasin teibi peale ja mängisin edasi. Saime vähemalt võidu kätte, nii et tasus ära,” ütles saarlane Võrkpall24.ee’le.

Õunpuu tunnistab, et peab tänase mängu ilmselt vahele jätma.

“Seis on jama. Ebe Reier teipis just jala ära, aga midagi head siin pole. Paar päeva lonkasin tugevalt, nüüd on valu küll vähem, aga jalg on jätkuvalt kaks korda paksem kui peaks olema. Tegu on ilmselt sidemete rebendiga. Eks vaatame, äkki saan mängida, aga paistab, et pigem ei saa,” lisas vanameister.

Õunpuu tunnustas 3:0 võiduga lõppenud avamängus 21-aastast Karl Maidlet, kes Taavi Nõmmistu asemel diagonaalründajana hästi mängu sekkus.

“Nõmmistu alustas mängu järjestikuste vigadega ega saanud rünnakul palli maha. Maidle tuli tema asemel sisse ja hakkas kohe õnnestuma. Lätlased eksisid õnneks avamängus meist rohkem ja teise geimi lõpus paistis neil motivatsioon kadunud olevat. Nüüd on meil vaja ise mehe eest väljas olla ja seeria ära otsustada, kuigi midagi kindlat siin veel pole,” sõnas Õunpuu, kes tõi avakohtumises 8 punkti (+2).

Rakvere ja Riia teine mäng algab Lätis kell 19.00. Rakvere Võrkpalliklubi Facebooki leheküljele üritatakse tekitada kohtumisest ka otseülekanne.

scroll to top