fbpx
Close

Vanameister Rosenblatt üllatas noori meistriliigamehi

Kolmanda etapi esikolmik. | Foto: volley.ee

Credit24 karikasarja meespaaride kolmandal etapil osales 15 võistkonda, kes jaotati nelja alagruppi.

Alagruppidest pääsesid otse veerandfinaali Kaarel Pomerants ja Helger Hääl, Cris-Karlis Lepp ja Tamur Viidalepp, Nils Rühka ja Renet Vanker ning Raul Kartsep ja Johan Vahter. Eelpool nimetatud paaridest jõudsid poolfinaali kolm, kaotusega pidid leppima vaid Lepp ja Viidalepp, kes jäid veerandfinaalis 19:21 alla Martti Rosenblattile ja Virko Vantsile, vahendab volley.ee.

Esimeses poolfinaalis läksid vastamisi Pomerants ja Hääl ning Vantsi ja Rosenblatt. Tulemusega 21:14 läksid kindlalt finaali Vantsi ja Rosenblatt. Teises poolfinaalis madistasid omavahel Rühka ja Vanker ning Kartsep ja Vahter, 21:19 resultaadiga pääsesid finaali Rühka ja Vanker.

Pronksmedali said seekord kaela Pomerants ja Hääl, kes olid 21:11 paremad Kartsepast ja Vahterist. Finaalis näitasid kindlamat mängu Vantsi ja Rosenblatt, võttes Rühka ja Vankeri üle 21:13 võidu.

Martti Rosenblatt lõpetas võrkpallurikarjääri kaks hooaega tagasi ning Virko Vantsi tuli lõppenud hooajal Tallinna Ülikooli ridades esiliiga meistriks. Meistriliigameestest osalesid kolmandal etapil Renet Vanker, Helger Hääl (mõlemad Tallinna Selver), Tamur Viidalepp (TalTech) ja Johan Vahter (Saaremaa).

Meeste kolmanda etapi lõplik järjestus:

1. Martti Rosenblatt/Virko Vantsi
2. Nils Rühka/Renet Vanker
3. Kaarel Pomerants/Helger Hääl
4. Raul Kartsep/Johan Vahter
5. Kevin Helimets/Kristo Fedoritš
6. Marat Islamov/Egor Zharovin
7. Indrek Verro/Andres Leismann
8. Tamur Viidalepp/Cris-Karlis Lepp
9. Martin Lauri/Janno Õunpuu
10. Armands Putnis/Arturs Briedis
11. Tarmo Luik/Kaido Luik
12. Grigori Sorgin/Nikolai Lillo
13. Nikita Shiryaev/Alexander Ryhmanov
14. Kirill Balihhin/Meris Pärna
15. Lauri Arumeel/Arturs Stangainis

scroll to top