fbpx
Close

Vanamõisa tegi raadiosaates Lutsu huumoripreemia väärilise etteaste

Uku Rummi ja Jörgen Vanamõisa koos MyHitsi saatejuhtidega. | Foto: TalTech

TalTechi temporündaja Jörgen Vanamõisa ja mänedžer Uku Rummi käisid hiljuti MyHits raadios rääkimas võistkonna tegemistest. Mõnevõrra üllatuslikult võttis paraja humoristina tuntud Rummilt seekord ohjad üle just Vanamõisa, kes paariminutilise intervjuu ajal mitmel korral saatejuhid ja raadiokuulajad naerma pani.

Kas ka tantsutüdrukuid jõuavad mängijad mängu ajal vaadata, uuriti Vanamõisalt. “Absoluutselt,” kõlas head hooaega tegevalt sillaprojekteerijalt kiire vastus. “Ja see ongi üks suur motivatsioon. Kui tulevad timeout’id ja peame pingil istuma, siis treeneri jutt läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Aga silm on paigas.”

“Loodame, et treener ei kuula praegu seda,” lisas Rummi omalt poolt.

Naljaga esitatud küsimusele, kas lühemad mängijad saavad meeskonnas hästi hakkama või tuleb ette ka narrimist, kostis Vanamõisa järgnevat: “Ei narri. Ütleme nii, et pikkus tuleb võrkpallimängus kasuks, aga me pole lühikesi mehi ära saatnud. Oleme neile ülesanded leidnud. Pikkadel meestel on näiteks kraanikausi juures kummardades raske veepudeleid täita.”

“Mulle tundub, et teil on need naljad juba läbi mõeldud,” sõnas seepeale üks saatejuhtidest. “Või siis need pole naljad ja elu ongi selline,” ei jäänud Oskar Lutsu huumoripreemia väärilise etteaste teinud Vanamõisa taas vastust võlgu.

Kogu MyHitsi intervjuud Vanamõisa ja Rummiga saab kuulata siit.

Vaata ka koostöös TalTechi filmiklubiga valminud videoklippi, kus TalTechi meeskonna ja naiskonna mängijad erinevatele küsimustele vastavad:

scroll to top