fbpx
Close

VIDEO | Varblase lennukus Selverit ei päästnud – hiidlane viis saarlased taas võiduni

Markus Uuskari (paremal) tüüris Saaremaa taas võiduni. | Foto: Saaremaa Võrkpalliklubi

Saaremaa Võrkpalliklubi alistas teist päeva järjest Kuressaares paarisaja pealtvaataja ees Tallinna Selveri, sedapuhku numbritega 3:1 (-23, 16, 24, 20).

Ioannis Kalmazidise juhendatava Saaremaa tulemuslikem oli teist päeva järjest Eesti koondise hiidlasest diagonaalründaja Markus Uuskari, kes kogus 16 punkti (+5). Vigastusest taastuva Hindrek Pulga puudumisel täismängu kirja saanud Uuskari realiseeris 37 tõstest 14 (38%), lisaks lõi ta 2 ässa. Täismängu said saarlastest kirja ka temporündajad Wennder Lopez ja Sauli Sinkkonen, kes kogusid vastavalt 11 (+8) ja 9 punkti (+6). Nurgamehed jagasid mänguaega sõbralikult, parim rünnakuprotsent (57) oli 4 punkti (+4) kogunud Helar Jalal.

Selveri tulemuslikumad olid Oliver Orav ja Andrus Raadik 16 punktiga (+10 ja +3). Rainer Vassiljevi hoolealustest tasuks eelkõige esile tõsta aga temporündajat Mihkel Varblast, kes realiseeris 7 tõstest 5 (71%) ja kogus suisa 5 blokipunkti. Kahes esimeses geimis oli Selveri sidemängija Niko Haapakoski, kahes viimases Renet Vanker. Diagonaalründajana tegutses suure osa mängust Orav, Mihkel Nuut oli platsil neljanda geimi. Päev varem korra platsil käinud Renee Teppan teises kohtumises ei osalenud.

Järgmisel nädalavahetusel osaleb Saaremaa Soomes Akaas toimuval kontrollturniiril, Selver võõrustab aga pealinnas Tallinn Cupi. Nimetatud turniiridel võib meeskondi näha ilmselt juba märksa tõsisemalt võidule mängimas. Selver mängib enne kodust turniiri kolmapäeval veel ka TalTechiga.

Statistika

Posted by Saaremaa Võrkpalliklubi on Laupäev, 5. September 2020

 

Selver Tallinn VK vs Saaremaa VK

Posted by Selver Tallinn Võrkpalliklubi on Laupäev, 5. September 2020

scroll to top