fbpx
Close

Värskelt meistriks kroonitud Tartu Bigbank sai veel ühe rahasüsti

Alex Saaremaa. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Värskelt Eesti võrkpallimeistriks tulnud Tartu Bigbank teenis võidu eest lisaks Tartu linna 5000-eurosele preemiale ka peasponsor Bigbankilt 15 000 eurot eripreemiat.

Mäletatavasti teatas Bigbank nädala aja eest, et toetab võrkpalliklubi nais- ja meeskonda kolme aasta jooksul poole miljoni euroga. Tartu Bigbanki meeskonda ja Tartu Ülikool/Bigbank naiskonda haldava MTÜ Spordiklubi Duo juhatuse liikme Alari Jõesaare sõnul on viimane nädal olnud klubi jaoks nagu unistus.

“Jahtisime pikalt võitu meistrivõistluste finaalis ning kui majanduslik seis on kindel, siis saab kogu tiim täielikult oma parima taseme näitamisele keskenduda. Kui Bigbank teatas veel enne Eesti meistrivõistluste finaalseeria lõppu, et seisab meie seljataga ka järgmistel aastatel, siis andis see mängijatele täpselt vajaliku motivatsioonidoosi,” ütles Jõesaar.

“Läheme nüüd edasi Balti liiga veerandfinaali enesekindla ja tugeva tundega,” lisas Jõesaar. Tartlased alustavad täna võõrsil Credit24 Balti liiga veerandfinaalseeriat Pärnu vastu.

Kokku on Bigbank toetanud Tartu võrkpalli mees- ja naiskonda enam kui miljoni euroga.

scroll to top