fbpx
Close

Väsimatud Kalm ja Kais triumfeerisid Tartu volleetapil

Liina Kais ja Kadi Kalm. | Foto: ekraanitõmmis/Baltic Broadcasting

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste teisele etapile tuli mängima 10 paari. Naiskonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt avaetapi punktidele. Etapil võidutsesid aastaid koos mänginud Kadi Kalm (31) ja Liina Kais (36).

Plussringi läbisid kaotuseta Kadi Kalm ja Liina Kais ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Miinusringist jõudsid poolfinaali Anett Hollas ja Renate Pikk ning Krista Kotselainen ja Reet Alas. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kristiina Kopli ja Merlin Müür ning Katariina Vengerfeldt ja Mona Marandi.

Poolfinaalides võtsid võidu Kalm ja Kais ning Leiten ja Vink, kolmanda koha duellis jäid peale Hollas ja Pikk. Kahe kaotuseta püsinud naiskonna omavahelise pingelise finaalilahingu võitsid tulemusega 2:1 Kalm ja Kais, kes vahetasid eelmise nädala teise koha seega etapivõidu vastu. Nii Kalm kui ka Kais on harrastajatena eriti tublid, tehes sporti töö ja kahe lapse kasvatamise kõrvalt.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad 38 punktiga Kadi Kalm ja Liina Kais, neile järgnevad 30 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink,  26 punktiga on kolmandal kohal Annabel Huik ja Kaidi Kattai. SportID 20-eurose kinkekaardi loosiõnn naeratas seekord Lill Kandimaale.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kolmas etapp toimub Rannakeskuses 10. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Naiste 2. etapi lõppjärjestus:

1. Kadi Kalm – Liina Kais
2. Kadri Leiten – Kristi Vink
3. Anett Hollas – Renate Pikk
4. Krista Kotselainen – Reet Alas
5. Kristiina Kopli – Merlin Müür
5. Katariina Vengerfeldt – Mona Marandi
7. Annabel Huik – Kaidi Kattai
7. Helerin Hansman – Peppi-Sophia Vehmanen
9. Lisethe Kruus – Carmel Vares
9. Mia Marta Miller – Lill Kandimaa

scroll to top