fbpx
Close

Vassiljev andis treeningul turmtuld, kõik mehed on poolfinaaliks rivis

Rainer Vassiljev ja Tallinna Selver. | Foto: Allan Mehik/Saaremaa VK

Credit24 Balti liigas selgitavad teise finalisti õhtul kell 19.00 algavas mängus tänavune karikavõitja Tallinna Selver ja Eesti meister Tartu Bigbank.

Selveri eileõhtusel treeningul oli tempo mõnevõrra kõvem kui näiteks Jekabpilsil ja Saaremaal. Võtmerolli etendas peatreener Rainer Vassiljev, kes üksnes ei juhendanud meeskonda, vaid lõi ka ise palle täiega meeste suunas, näpud teibitud.

“Meeskond mõistab, mis meil ees seisab. Trennides tuleb olla tark ja mõelda, mida ja kui palju teha. Käib nii-öelda peenhäälestus,” sõnas Vassiljev võrkpalliliidu pressiteate vahendusel. “Pärast viimast isolatsiooni tekkisid meil mõned vigastusemured, aga enam pole palju minna. Kõik pisiasjad tuleb ära unustada ja viimased jõuvarud kokku võtta.”

Millise plaaniga poolfinaalile Tartu vastu minnakse? “Plaaniga A ja kui see ei toimi, siis võtame plaani B,” naeris peatreener.

Eilse treeningu tegid täismahus kaasa kõik mängijad, ka põlvevaluga võitlev Oliver Orav. Algkoosseisu peaksid viimastele nädalatele tuginedes kuuluma nurgaründajatest pigem ilmselt ikkagi Andrus Raadik ja Kristo Kollo, kuigi ka Orav on kahtlemata variant.

scroll to top