Venno ja Galatasaray astusid eurosarjas sammu poolfinaali suunas

Oliver Venno kolmapäevases mängus rünnakul. | Foto: CEV

Euroopa tugevuselt teises võrkpallisarjas CEV Cup’il pidas veerandfinaali avakohtumise Oliver Venno tööandja Istanbuli Galatasaray, kes võitis Türgi liigas mängiva Robert Tähe endist koduklubi Izmiri Arkast 3:1 (24:26, 25:23, 25:22, 25:19).

Kui esimeses pingelises geimis pidi 500-pealise kodupubliku ees mänginud Istanbuli klubi tunnistama vastaste nappi paremust, siis alates teisest geimist näitas Venno koos meeskonnakaaslastega vastasest kindlamat tegevust, võites kohtumise ülejäänud kolm geimi.

Venno, kes viibis platsil täismängu, tõi Galatasarayle 15 punkti (+11). 210-sentimeetrine tartlane realiseeris 38-st tõstest 14 (37%), üks punkt tuli blokist.

Veerandfinaali korduskohtumine peetakse nädala pärast. Mullu teenisid Venno ja Galatasaray samas sarjas teatavasti hõbemedali.