fbpx
Close

Venno ja Täht tegid Türgis superpartii, Maaseik sai valel hetkel karmi kaotuse

Oliver Venno (nr 6) ja Galatasaray teenisid täna juba hooaja viienda võidu. | Foto: klubi koduleht

Oliver Venno koduklubi Galatasaray jätkab Türgi kõrgliigat kaotuseta, alistades koduväljakul kahe Istanbuli meeskonna kohtumises 3:1 (28, 19, -18, 16) BBSK. 

28-aastane Venno esines endale omases headuses, kogudes üleplatsimehena 29 punkti (+24).

Robert Täht ja Izmiri Arkas olid täna võõrsil 3:0 (19, 26, 22) üle Istanbuli Fenerbahcest. Eesti koondise nurgaründaja tõi rünnakul 19 punkti (+14) ja säras vastuvõtul (62%). Izmiri resultatiivseim oli Adis Lagumdzija 21 punktiga, ent tema efektiivsusnäitaja jäi Tähele napilt alla (+13).

Galatasaray jätkab Türgi liigat viie vooru järel ainsana täiseduga, Izmiril on kirjas 3 võitu ja 2 kaotust. Venno liidripositsioon individuaalse statistika tabelites muutub üha kindlamaks. Tänaseks on diagonaalründaja kogunud 141 punkti, mis tähendab, et keskmiselt geimi kohta kogub ta uskumatuna näivad 6,71 punkti.

Järgmisel pühapäeval kohtuvad eestlaste koduklubid Izmiris omavahel.

Hooaja esimesed triibulised sai täna Keith Puparti, Timo Tammemaa ja Andri Aganitsa koduklubi Maaseiki Greenyard, kes kaotas Belgia superkarikafinaalis oma põhikonkurendile Roeselarele 0:3 (22, 21, 22). Mängu statistikat pole veel üles laetud.

scroll to top