fbpx
Close

Vetevoolu mälestusturniirist saab tänu uuele toetajale suurima auhinnafondiga etapp Eestis

King of The Court turniir mängitakse Kloogarannas kaunite liivaluidete ja mändide ääres. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Beach44’l on hea meel teatada, et M.V.Woolu kõrval on saanud Kloogarannas toimuva GP-etapi suurtoetajateks LUUV, kes paneb King of The Courti turniiri esikolmikutele välja 1000 eurot auhinnaraha. Kogu turniiri auhinnafond kasvab seega juba 3700 euroni, mis on senistest etappidest suurim summa.

Senine auhinnafondi tippmark kuulus eelmisel nädalavahetusel Pärnus toimunud Unibeti turniirile, kus jagati paremate vahel välja 3500 eurot. Üleüldse on sel aastal Eestis toimuvate rannavollevõistluste auhinnarahad kasvanud suisa mitmekordseks. Kui mullu jäi kõigi GP-etappide auhinnafond veidi alla 1500 euro, siis sel suvel on igal etapil olnud see vähemalt 2700 eurot.

Järgmisel nädalavahetusel toimuvast Mati Vetevoolu mälestusturniirist saab esimene Eesti rannavolle GP-etapp, kus tavaturniiri vahel näeb finaalipäeval King of The Courti võistlust. Kiire ja meelelahutusliku iseloomuga võistlussüsteem on saanud eestlaste seas populaarseks ilmselt paljuski tänu Kusti Nõlvakule ja Mart Tiisaarele, kes maailma volletippu kuuluvate meestena ka ise taolistel turniiridel on osalenud. Eestis on hakatud regulaarselt korraldama King of The Courti turniire möödunud talvest. Viimane neist peeti sel nädalal Jõekääru Rannakeskuses, kus meestest võidutsesid Mihkel Nuut ja Rasmus Meius ning naistest Marily Lass ja Karolina Kibbermann (loe pikemalt siit).

Kes pääsevad Kloogarannas toimuval GP-etapil King of The Court turniiri mängima? Need kaheksa nais- ja meespaari, kes jäid napilt tavaturniiril finaalipäevast ehk nelja parema hulgast välja, seega kohad 5.-12. Auhinnaraha jaguneb nii naistel kui ka meestel sarnaselt: võitja 250, teine koht 150 ja kolmas 100 eurot.

LUUV on väike kodumaine perefirma, mis loodi 2017. aastal selleks, et pakkuda puhast ja looduslikku kosmeetikat/nahahooldust. LUUVi lähenemine toodetele ja tootevalikule on teistmoodi ja uuenduslik – kõik tooted on välja töötatud Eesti bio-keemikute poolt siinsamas Eestis. LUUV soovib näidata, et looduskosmeetika saab olla funktsionaalne ja toimiv – sealjuures ka puhas ja sõbralik nii Sinu kui looduse vastu. LUUVi tooted sobivad just meile, meie inimestele, kes elavad meil siin Põhjalas ja soovivad olla hoitud meie ilma eripärade eest ning hindavad puhtust ja looduslikkust.

Võistluse ajakava ja lisainfo leiab siit.

scroll to top