fbpx
Close

Video | Andrus Raadik: ükskõik, kes väljakul on – läheme ka alagrupiturniiril võite võtma

Andrus Raadik (paremalt teine) koos koondisekaaslastega mängus Slovakkiaga. | Foto: volley.ee

Eesti rahvusmeeskonna kaptenina tegutsev Andrus Raadik ütles intervjuus Võrkpall24.ee’le, et otsib Euroopa Kuldliiga eel veel enesekindlust.

“Mõnus tunne on kaptenirollis olla,” tunnistas Raadik pärast Slovakkiaga peetud sõprusmänge. “Tuleb mehi platsil rohkem utsitada kui muidu. Neli aastat tagasi ei osanud unistadagi, et võiksin koondises olla ja veel kaptenina tegutseda. Aga eks ma olen sellises rollis hetkel seepärast, kuna olen vanim.”

“Päev-päevalt läheb enesetunne paremaks. Just enesekindlus on minu puhul kõige olulisem. Pean selle üles leidma. Täna (laupäeval – toim.) olid rünnak ja vastuvõtt juba korralikud. Tahtnuks tegelikult veel ühe geimi mängida. Loodetavasti läheb teistelgi meestel seis nädala jooksul paremaks. Tähtis on ka see, et Timol (diagonaalründaja kohal tegutseval Timo Tammemaal – toim.) diagonaalründaja kohal mäng sujuma hakkaks,” rääkis Raadik.

Olgugi et Euroopa Kuldliiga finaalturniirile on Eesti korraldajana koha juba taganud, ei plaani meeskond alagrupiturniiril pelgalt kogemusi hankima minna.

“Me läheme kindlasti võite võtma, ükskõik, kes väljakul on. Võtame alagrupiturniiri tõsiselt,” kinnitas pärnakas.

Uueks hooajaks pole Raadik tänaseks välisklubi endale veel leidnud, kuid Soome kõrgliigast sooviks ta astuda sammu edasi.

“Tahaksin praegu tegeleda puhtalt koondisega. Usun, et mul on veel natuke aega klubi leida. See ei sega mind ausalt öeldes, et mul hetkel klubi pole. Soome liigas ma tänase seisuga ilmselt ei jätka,” ütles Raadik.

Vaata ja kuula kogu intervjuud videost!

scroll to top