fbpx
Close

VIDEO | Imeline lõpuspurt aitas Tiisaare ja Hausseneri King of the Courti finaaletapil poolfinaali võiduni!

Mart Tiisaar ja Yves Haussener andsid pärast poolfinaali võitmist intervjuu. | Foto: ekraanitõmmis

Dohas jätkuval King of the Court võistlussarja finaaletapil jõudis Mart Tiisaar koos šveitslasest paarilise Yves Hausseneriga finaali, mis toimub laupäeva õhtul.

30-aastane Tiisaar ja 23-aastane Haussener pidid poolfinaalis tegema kõvasti tööd, et kahest esimesest ringist otsustavasse vaatusesse jõuda. Napilt, aga kindlalt õnnestus mõlemas voorus eesmärk täita ning see tähendas, et alles oli jäänud poolfinaali otsustav ring, kuhu pääsesid teise poolfinaali kolm tugevamat duot: Tiisaar ja Haussener, tuntud Katari paar Ahmed Tijan ja Cherif Younousse ning Hollandi duo Stefan Boermans ja Yorick de Groot.

Eesti – Šveitsi duo alustas poolfinaali otsustavat ringi tagasihoidlikult, ent suutis tugeva lõpu ehk Tiisaare mitmete blokkide ja Hausseneri hea kaitse toel kerkida suisa üheksale punktile ja võita poolfinaal. Tijan ja Younousse olid kuue punktiga teised ning Boermans ja de Groot viiega kolmandad. Hollandlased jäid seega napilt finaalist välja.

Juba varasemas faasis olid konkurentsist langenud mitmed rannavollesõpradele tuntud nimed, muuhulgas ka mõlemad Samoilovsid ja Rivo Vesiku hoolealune Oleg Stojanovski. Nii nimetatud trio kui ka veel omajagu mängijaid osales Dohas mitte oma tavapärase paarilisega.

Kahe poolfinaali tulemused. | Foto: King of the Court

Finaali pääseb lisaks kahe poolfinaali neljale tugevamale duole ehk Eesti – Šveitsi, Katari, Rootsi ja Šveitsi paarile üks paar homsest playoffist. Finaal algab homme Eesti aja järgi kell 17.55 ja seda saab vaadata taas King of the Courti YouTube’i kanalilt.

Homse finaali teeb meie jaoks eriliseks tõsiasi, et Tiisaar mängib oma elu esimest King of the Court stiilis turniiri ning ükski eestlane pole varem sellisel turniiril rahvusvahelisel tasemel midagi saavutanud.

Vaata poolfinaali otsustavat ringi uuesti:

scroll to top