fbpx
Close

VIDEO | Jaanus Nõmmsalu karjääri täpseim löök tähistas koroona kiuste juubelit

Toomas Vara ja Raimo Pajusalu hetk enne saatuslikku tabamust, mis viis nad mõlemad YouTube’i. | Foto:

Täna täpselt viis aastat tagasi laadis Baltic Broadcasting YouTube’i üles video, kus Pärnu võrkpallilegend, karjääri jooksul ka mitme maa ja mere taga mänginud Jaanus Nõmmsalu elu täpseima löögi otse-eetris sooritas.

Nõmmsalu, kes toona oli 35-aastasena jõudnud võrkpalliteel lõpusirgele, realiseeris soojendusel Markkus Keele tõste tagaliini sedavõrd hästi, et pärast kokkupuudet maaga tabas pall teleülekandes stuudiot teinud Toomas Vara läikivat peanuppu.

Nagu ikka, tasub taolistel puhkudel pöörata tähelepanu üksikasjadele. Video näitab, et hetk pärast seda, kui mehed olid mõistnud, millise filigraanse täpsusega nad ohvri maha olid võtnud, pöörasid nii Keel kui ka Nõmmsalu pea ära, et jätta mulje, justkui nemad olid puu otsas, kui pauk käis. Televisioon on aga teatavasti taoliste asjade puhul halastamatu ja kaadrid kinnitavad meile, et tegelikult võisid tol hetkel olla puu otsas näiteks Orav ja Varblane, aga kindlasti mitte Keel ja Nõmmsalu.

Olgugi et Vara oli esiti veidi ehmunud, meenus talle juba hetk hiljem, et selle videoga võib avaneda tema jaoks viimaks tee YouTube’i suuremate suunamudijate sekka. Täna võime öelda, et tõepoolest nii läkski, sest Betsafe’i kanalist enam naljalt selliseid postitusi ei leia, kus Kalev Kruusi kõrval Varat poleks. Varal on teatavasti ka eesti folklooris oma roll, sest kõik me teame, et Vara üles, hilja voodi, nõnda rikkus majja toodi. Stuudiot pole Vara aga pärast antud juhtumit võrkpalliväljakule tegema enam kippunud.

scroll to top