fbpx
Close

VIDEO | Karikafinaaliks väljakule naasev Toobal: üritan mulje jätta, et tunnen end väljakul juba kindlalt

Kert Toobal. | Foto: ekraanitõmmis

Tartu Bigbanki kapten ja sidemängija Kert Toobal naaseb vigastuspausilt erilisel hetkel, sest hooaja esimese mängu peab ta tänaõhtuses Eesti karikafinaalis, kus tartlased kohtuvad sarnaselt eelmisele hooajale Tallinna Selveriga.

“Karikaid jagatakse ju. Selleks tuleb tagasi olla. Aga jah, eks ta ajaliselt sobis lihtsalt. Konkreetset ajastamist naasmise osas polnud,” ütles Toobal finaalipäeva hommikul enne Bigbanki treeningut.

Kas 42-aastane võrkpallur tunneb end treeningutel juba kindlalt? “Ma vähemalt üritan sellise mulje jätta!” muigas Toobal. “Mängupraktika puudumine on suurim probleem, aga kui meeskonnal on mind vaja, siis olen olemas. Olen siiski meeskonnamängija. Mingit tohutut isiklikku vajadust väljakul olla mul pole. Kui meeskonnal läheb ilma minuta hästi, siis olen üliõnnelik, aga kui vaja, siis saan mängida. Otsuse selles osas, kes täna õhtul mängivad, teevad treenerid.”

“Ma olen trennis juba paar blokki saanud. See tähendab, et ma olen ilmselt kogunud rohkem blokke kui Ronni (Bigbanki sidemängija Ronald Järv – toim.) terve hooaja peale,” lisas Toobal lõbusalt.

Videointervjuus kuuleb muuhulgas ka vastust küsimusele, kas tänavune karikafinaal jääb Toobalile mängijakarjääri viimaseks.

Vaata ka, mida rääkis finaali eel Tartu teine sidemängija Aleksander Eerma:

scroll to top