fbpx
Close

VIDEO | Keel uuest väljakutsest: mulle meeldib kihla vedada ja üksi jahil käia, ehk leian närvikõdi

Karl Rinaldo ja Avo Keel. | Foto: kuvatõmmis Duo5 otseülekandest

Avo Keel peab hetkel küll lahinguid Pärnu Võrkpalliklubi eesotsas, kuid on tulevaseks hooajaks sõlminud lepingu Rovaniemi WoVo naiste võrkpalliklubiga.

Täna teises poolfinaalmängus TalTechile 1:3 alla jäänud Pärnu Võrkpalliklubi peatreener rääkis mängujärgses intervjuus, et midagi praeguse töörütmi juures uudisülemineku valguses ei muutu. “Rääkisime võistkonnaga peale hommikust treeningut. Praegu olen Pärnu treener ja teen seda lõpuni,” kinnitas Keel, kelle hoolealused on jäänud poolfinaalseerias 0:2 kaotusseisu.

Keda näeks 8 aastat Pärnu peatreeneri ametit pidanud Keel oma järeltulijana? “Mina olen teise organisatsiooni lahkuv töötaja. Oleks ääretult vale, kui hakkasin seda ütlema. Kui küsitakse, siis mõtlen järele ja soovitan. Praegu pole küsitud,” rääkis Keel.

Viimaste päevade pommuudise ja sellele eelnenud otsuse tagamaid selgitas 59-aastane peatreener oma iseloomule viidates. “Mulle meeldib kihla vedada, mulle meeldib üksi metsas jahil käia. Ehk on huvitav, ehk on närvikõdi. Pakkumine tuli väga ühtäkki,” kirjeldas järgmisel aastal naiste võrkpallitreenerina alustav Keel.

Lisaks tuli juttu ka tänasest kaotusest ja Pärnu meeskonna hetkeseisust, Martti Keele treeneripotentsiaalist, võimalikest Pärnu peatreenerikandidaatidest ja Rovaniemi spordiakadeemia paljudest huvitavatest võimalustest.

Vaata intervjuud täispikkuses videost:

scroll to top