fbpx
Close

Video | Leppik noorest Tammiksaarest: meie pikkuse ja vanuse vahe on suur – see pole aus!

Tony Tammiksaar ja Taavet Leppik. | Foto: ekraanitõmmis

Pärnu Võrkpalliklubi tänases 3:1 (22, 19, 17, -11) võidumängus Saaremaa üle olid kandvas rollis nurgaründajad Taavet Leppik ja Tony Tammiksaar. 

Kui 26-aastase Leppiku näol on tegu meeskonna vanuselt teise mängijaga, siis Tammiksaar sai suvel alles 18 ja mängib meistriliiga tasemel oma karjääri esimesi mänge. Algus on olnud igatahes edukas, sest näiteks täna kogus 195-sentimeetrine Tammiksaar Saaremaa vastu 13 (+5) punkti, Leppik toetas 10 punktiga (+2).

“Päris hea ja suur samm on esiliigast meistriliigasse siirdumine. Tundsin end täna üsna kindlalt, aga parandamisruumi on muidugi kõvasti. Eriti blokis,” ütles Rakverest Pärnusse treenima ja gümnaasiumi lõpetama toodud Tammiksaar.

“Vaata, kui pikk ta on! See pole üldse aus. Vanuse ja pikkuse vahe on meil päris suur – nalja pole. Mulle tundub, et järgmise nädala mängudes pannakse mind juba pingile,” naljatles Leppik end noore kaasmängijaga kõrvutades.

“Taavet on pull mees, kellega saab trennis alati nalja. Ta on võistkonnahing. Rünnak, serv, kaitse, blokk – tal on kõik hea!” kiitis Tammiksaar Leppikut.

Lõpetuseks uurisime mängijatelt, kas nemad võtaksid Pärnuga tihedalt seotud Andrus Raadiku ja/või Keith Puparti suvepealinna meeskonda, kui nad välismaal loodetud lepinguta peaksid jääma. Teatavasti otsib Pärnu Leppiku, Tammiksaare ja Kaur Erik Kaisi kõrvale jätkuvalt üht rahvusvahelise tasemega nurgameest. Leppiku ja Tammiksaare vastused osutusid Raadiku ja Puparti osas vastandlikeks.

Intervjuu Tony Tammiksaare ja Taavet Leppikuga (meisterlik side-operaator Richard Voogel):

scroll to top