fbpx
Close

Video | Maailma parim võrkpallur Leon: mäng Eestiga võib tulla publiku jaoks väga huvitav

Wilfredo Leon. | Foto: ekraanitõmmis

Maailma parimaks mängijaks peetav kuubakas Wilfredo Leon teeb homme Poola koondise ridades EM-debüüdi, kui valitsev maailmameister kohtub kell 18.00 Eestiga.

Võrkpall24.ee’l õnnestus Rotterdamis pärast tänahommikust treeningut teha Leoniga lühiintervjuu, kus 26-aastane nurgaründaja rääkis nii Poola meeskonna hetkeseisust, Eesti koondisest kui ka oma uuest meeskonnakaaslasest Perugias, Robert Tähest.

Eesti ja Poola kuuluvad EM-il D-alagruppi koos Hollandi, Tšehhi, Ukraina ja Montenegroga.

Inglisekeelne intervjuu Wilfredo Leoniga (tõlge allpool):

Wilfredo, alustate turniiri homme Eesti vastu. Kui palju sa Eesti koondisest tead?

Ma tean, et neil on head mängijad, kes tulid siia (EM-ile), et võidelda. Ma arvan, et homme võib tulla väga huvitav mäng nii saalis olevale publikule kui ka neile, kes vaatavad mängu Eestist ja Poolast.

Kas sa tead mõnd Eesti koondise liidrit?

Ma tean, et Eesti koondise üks liidreid, Robert Täht, hakkab uuel hooajal minuga koos Perugias mängima. Tean, et ta on väga hea mängija ja minu hinnangul üks Eesti meeskonna paremaid, kui mitte parim.

Kui tähtis on Poolale homne avamäng, kui arvestada, et te ei pidanud enne EM-finaalturniiri ühtegi sõpruskohtumist?

See mäng on meie jaoks tähtis. Näeme ära, millisel tasemel hetkel oleme. Läheme väljakule, et näidata publikule, mida ettevalmistusperioodi jooksul oleme teinud.

Kuidas sa end Poola koondise värske liikmena tunned?

Tunnen end väga hästi! Kõik sujub. Räägin ka poola keelt, nii et lihtsalt naudin siin koos nende poistega olemist ja mängimist.

scroll to top