fbpx
Close

Video | Markkus Keel: muidugi tahaksin Euroopa liiga mängudes algkoosseisu pääseda

Markkus Keel Rakveres mänguhoos. | Foto: volley.ee

Eesti rahvusmeeskonna sidemängijana sai kontrollkohtumistes Slovakkiaga kõvasti mänguaega Markkus Keel, kes krooniti tänavu Bleiburgi meeskonna ridades Austria meistriks.

Võrkpall24 tegi Keelega intervjuu pärast viimast ehk kolmandat mängu. Kui kaks esimest kohtumist võitis Eesti kindlalt, siis kolmanda kaotas 0:3.

“Kõrvalt vaadates tundus, et slovakid olid viimases mängus veidi teravamad. Nad mängisid paremini kui kahel eelneval päeval,” tunnustas Keel Euroopa edetabeli 14. meeskonda. “Olime raskustes terve mängu ja ei lahendanud rünnakuid nii hästi, kui pidanuks. Meie puuted pidanuks olema korrektsemad.”

Kuidas hindas 22-aastane Keel oma esitusi slovakkide vastu? “Veidi kõikuv olin. Eilse ja üleeilsega (neljapäeva ja reedega – toim.) ei saa tegelikult viriseda midagi, aga kindlasti saab paremaks minna. Positiivne on see, et iga päev lähen siin paremaks. See on selge. Kindlasti olen praegu juba palju paremas seisus kui Austrias mängides,” lisas Keel.

Keel tunnistas, et sooviks ka esimestes Euroopa Kuldliiga mängudes, kus Kert Toobal veel ei mängi, algkoosseisu pääseda. “Muidugi on tahe olemas. Eks me kõik tahame algkoosseisu pääseda. Aeg näitab,” ütles ta.

Kuula ja vaata kogu intervjuud videost!

scroll to top