fbpx
Close

VIDEO | Nõlvak ja Tiisaar jõudsid Brasiilias ilusa võiduga playoffi, 4000 dollarit juba teenitud!

Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak mängisid teise kohtumise peaväljakul. | Foto: FIVB

Tänavuse rannavollehooaja viimasel etapil, Braasilias Itapemas toimuval nelja tärni osavõistlusel on Eesti esipaar Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak (maailma edetabelis 39.) jõudnud kahe võiduga 16 parema hulka.

H-alagrupi avaringis võitsid enne turniiri 30-aastasteks saanud Nõlvak ja Tiisaar 2:0 (21:19, 21:14) Tšiili paari Noe Aravena/Vicente Orlando Torrealba, seejärel saadi tasavägises ja ühtlasi palju ilusaid pallivahetusi pakkunud kohtumises 2:1 (18:21, 21:19, 15:10) võit kohaliku duo Saymon Barbosa Santose/Oscar Brandao üle.

Kaheksandikfinaali jõudmisega on Nõlvak ja Tiisaar taganud juba 4000 dollari suuruse auhinnaraha. Veerandfinaali jõudmise korral kasvaks summa 6000 dollarini, turniiri võitja teenib aga 20 000 dollarit. Eestlaste järgmine vastane pole veel selgunud.

Olgugi et tegu on neljatärnise etapiga, ei osale Itapemas enamik maailma tippe, muuhulgas olümpiafinalistid Mol/Sorum ja Stojanovski/Krassilnikov, kes lõpetasid hooaja juba paari kuu eest. Tegu on ühtlasi viimase tärni-süsteemis võistlusega, sest uuest hooajaks võetakse kasutusele uus süsteem.

Nõlvaku ja Tiisaare võitu brasiillaste üle saab vaadata alates 2:43.30:

scroll to top